Новини про м'ясо

Ірландія може припинити закупівлі польської свинини

Асоціація фермерів Ірландії (IFA) закликала уряд країни заборонити імпорт свинини та м’ясопродуктів з країн, які постраждали від африканської чуми свиней на промислових підприємствах.

Заклики до введення заборони почали надходити після повідомлень пhо те, що ірландський м’ясопереробник імпортує свинину з Польщі, де від АЧС вже постраждало кілька великих свиногосподарств.

Враховуючи присутність вірусу в ряді східноєвропейських та азіатських країн, голова свинарського відділу IFA Том Хоган заявив, що “абсолютно необачним” є те, що будь-який переробник імпортує свинину в Ірландію з країни, постраждалої від АЧС. “Таким чином, він ставить під загрозу національну галузь свинарства”, – вважає пан Хоган.

“Репутаційні збитки, яких потенційно може бути заподіяно нам на важливих міжнародних експортних ринках, будуть катастрофічними. Вірус АЧС також може переноситись не лише від тварини до тварини, а й через м’ясо, і ризик, пов’язаний з цим, важко уявити”, – зазначив експерт.

Він закликав усіх ірландських переробників свинини підтвердити, що вони не імпортують мясо з Польщі чи будь-яких інших країн, що постраждали від АЧС.

Асоціація також закликала Міністерство сільського господарства посилити заходи перевірки імпортної м’ясної продукції.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button