Новини про м'ясо

Індекс цін на м’ясо: баранина та яловичина дешевшають

Індекс цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) в березні в середньому становив 176 пунктів, що на 1 пункт (0,6%) менше порівняно з показниками лютого цього року. Таким чином, за місяць світові ціни на м’ясо в середньому зменшились на 0,6%.

Зменшення котирувань спостерігається вже третій місяць поспіль, хоча Індекс цін на м’ясо від FAO ще на 11,6 пункту (7%) вищий свого рівня у відповідному місяці минулого року.

У березні міжнародні котирування на м’ясо овець та великої рогатої худоби продовжували падати. Таку ситуацію на ринку спричинила достатньо велика пропозиція, особливо з країн Океанії, оскільки виробники відновили поголів’я стада раніше, ніж передбачалося, в той час як імпорт зменшувався в умовах логістичних проблем.

У той же час, ціни на свинину дещо зросли через обмеження на ринку, спричинені поширенням коронавірусу. Внутрішній та зовнішній попит на м’ясо свиней зростали, тоді як логістичні проблеми та обмеження на рух робітників впливали на переробну галузь.

Котирування м’яса птиці залишалися значною мірою стабільними, оскільки поставки були достатніми для задоволення поточного попиту, хоча експорт почав виявляти ознаки уповільнення.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button