Новини про м'ясо

Готують вдома: попит на готове м’ясо м’ясопродукти в Британії скорочується

У ресторанах Великобританії очікується падіння продажів, оскільки серед споживачів знову набуває популярності приготування їжі в домашніх умовах. Також через це знижується попит на напівфабрикати, готове м’ясо та м’ясопродукти.

“Скорочення витрат часто означає скорочення витрат на їжу. У цьому році ми побачили додаткові 1,2 мільярди страв, з’їдених британцями вдома. Якщо раніше люди частіше проводили вечір у кінотеатрі або в ресторані, то зараз вони швидше залишаться вдома і дивитимуться фільми на Netflix та готуватимуть самі”, – йдеться в останньому звіті британської Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB).

Процес готування їжі також змінюється. Цього року британці приготували “з нуля”, а не з застосуванням готових інгредієнтів, на 500 млн більше страв, порівняно з 2017 роком. Крім скорочення витрат, ця тенденція також обумовлена турботою про здоров’я.

Також на 13% зросла кількість людей, які беруть на роботу ланч-бокс з власноруч приготованою їжею.

З іншого боку, в AHDB прогнозують зростання попиту на страви, які сприймаються як смаколики чи святкова їжа. Зокрема, збільшаться продажі свинини та баранини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button