Новини про м'ясо

Франція отримала дозвіл на експорт яловичини до Японії

Цього місяця уряд Франції повідомив, що Японія зняла всі санітарні обмеження щодо імпорту французької яловичини. Оголошення про скасування ембарго було зроблено в спільній заяві Міністерства закордонних справ та Міністерства сільського господарства Франції.

Варто зазначити, що заборона діяла близько двадцяти років. На початку 2000-х років, коли губчаста енцефалопатія великої рогатої худоби, широко відома як коров’ячий сказ, вразила кілька європейських країн, Японія заборонила імпорт яловичини з деяких країн ЄС, зокрема, і з Франції.

Однак з 2013 року Японія зняла заборону на імпорт французької м’яса великої рогатої худоби віком менше 30 місяців. Тепер заборону на постачання французької яловичини скасовано повністю.

Раніше, цього року ЄС уклав угоду з Японію щодо безмитної торгівлі свининою. Наразі Азійська країна бореться з поширенням класичної чуми свиней (КЧС), що завдає суттєвих збитків галузі свинарства в країні. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, минулого тижня в Японії зафіксували 58 спалахів КЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button