Новини про м'ясо

Фермери ЄС закликають до підписання угоди про безмитну торгівлю з Великобританією

Сільськогосподарські організації з усього ЄС приєдналися до Національної спілки фермерів Великобританії (NFU) в заклику до термінового прориву в торговельних переговорах з метою створення угоди про вільну торгівлю між Великобританією та ЄС.

Понад 150 політичних та сільськогосподарських груп і зацікавлених сторін взяли участь у дискусії на вебінарі, організованій NFU та шістьма іншими сільськогосподарськими організаціями Великобританії та ЄС. Під час віртуальної зустрічі було обговорено важливість торгівлі аграрною продукцією між Великобританією та ЄС, а також збитки, яких можуть зазнати фермери у разі непідписання угоди.

“Фермери в ЄС та Великобританії покладаються на двосторонню торгівлю для підтримки свого бізнесу. ЄС закуповує понад 70% експорту продовольчої продукції з Великобританії, зокрема, значну частину яловичини, і дуже важливо, щоб ці показники збереглись завдяки відсутності додаткових мит. Британські фермери хочуть бачити торговельну угоду з ЄС, яка створює прецедент того, як ми маємо намір торгувати на світовій арені, особливо якщо мова йде про забезпечення високих стандартів добробуту тварин, захисту навколишнього середовища та безпечності харчових продуктів при імпорті продовольства”, – говорить президент Національної спілки фермерів Великобританії Мінет Баттерс.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button