Новини про м'ясо

Фермерам будуть платити за інформацію про їх господарства

Збір статистичних даних про сільське господарство може бути складною процедурою, зокрема, через небажання фермерів надавати повну інформацію про своє господарство. Щоб стимулювати аграріїв ділитися даними про тварин, а разом з тим і стимулювати розвиток галузі (адже ця інформація може буде корисною для науковців, ветеринарів, фермерів та інших спеціалістів), у Канаді запускають спеціальну онлайн-платформу, де господарствам будуть платити за надані відомості.

Все більше сільських підприємств мають системи електронного контролю, до роботи на фермах залучають роботів. Усі ці автоматизовані системи збирають значні обсяги даних, які зараз мало використовуються. Утім, скоро фермери зможуть не лише ділитись корисною інформацією з іншими, але й отримувати за це певну плату.

У Канаді створили платформу mPowered. Система надає можливість фермерам легко контролювати те, хто має доступ до їхніх даних, і отримувати плату за їх використання. Блокчейн аспект платформи гарантує, що обмін даними безпечний і прозорий.

Автор ідеї Джоел Сотомайор говорить, що сьогодні фермери виготовляють не лише аграрну продукцію, а й інформацію. Він вважає, що скоро аграрії у всьому світі почнуть продавати відомості про свої господарства. Пан Сотомайор називає дані “новою нафтою”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button