Новини про м'ясо

Експерт: ринок м’яса птиці зросте на 10%

Флорін Лупу, представник компанії-виробника курятини “Perutnina” в Румунії, вважає, що кільки наступних років будуть досить продуктивними для птахівників.

Очікується, що дефіцит свинини на світовому ринку м’яса сприятиме розвитку птахівництву, оскільки ціни на свинину постійно зростають через збільшення попиту з боку Китаю та інших азійських країн, постраждалих від вірусу африканської чуми свиней.

“На виставках партнери та дистриб’ютори проявляють підвищений інтерес до виробників птиці, всім цікаво дізнатись, які інноваційні товари були представлені цього року. Ми раді бути дочірньою компанією “Миронівський хлібопродукт”, оскільки український виробник демонструє ознаки зростання. Зараз ми присутні на ринку з нашими брендами, але побачимо, як розвиватиметься ситуація в майбутньому “, – заявив пан Лупу в інтерв’ю для Euromeat News.

Поки що Perutnina присутня з асортиментом продукції на 35 ринках, включаючи США, і короткострокова перспектива дуже позитивна, оскільки очікується зростання попиту на птицю.

“Очікується, що в наступні роки ринок свіжої та замороженої птиці буде зростати. Вважаємо, що ринок курятини в короткостроковій перспективі збільшуватиметься на 10% на рік. Ми орієнтуємося на збільшення виробництва, щоб не відставати від майбутнього попиту”, – повідомляє експерт.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button