Новини про м'ясо

Довести рівень самозабезпечення свининою до 95% планує Китай

Через африканську чуму свиней в Китаї знищили більш ніж 40% поголів’я свиней. Це активізувало імпорт свинини до країни, що суттєво вплинули на світовий ринок та дозволило багатьом країнам-експортерам скористатися ситуацією. Утім, скоро глобальна ситуація може змінитися, оскільки Китай уже почав відновлювати поголів’я та встановив стратегічну мету – досягти майже повного самозабезпечення свининою.

Новий план, представлений китайськими чиновниками, спрямований на підвищення рівня самозабезпечення країни білком тваринного походження. Хояча план не встановлює конкретний часовий горизонт, Китай прагне виробляти 95% обсягу внутрішнього споживання свинини, щоб зменшити величезні обсяги імпорту.

Також в документі зазначено, що планується збільшити обсяги виробництва яловичини, баранини та птиці. Так стратегічною метою є 85% самозабезпечення бараниною та яловичиною.

Наразі в Китаї почала діяти ​​програма підтримки сектору свинарства, яка може допомогти досягти докризового рівня виробництва з наступного року, тоді як виробництво птиці зросте на 14% уже до кінця 2020 року.

У першій половині року Китай імпортував понад 2 мільйони тонн свинини для покриття 10% внутрішнього попиту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button