Новини про м'ясо

Дослідження: українці мало знають про свинину

Хоча свинина вважається традиційним м’ясом для нашої країни, виявилось, що українці мають досить обмежені уявлення про неї. Дослідження ТОВ “АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН”, проведене за підтримки Асоціації “Свинарі України”, показало: в українському суспільстві досі панує багато стереотипів і міфів стосовно цього виду м’яса.

“Незважаючи на те, що свинина — м’ясо, відоме багатьом українцям з дитинства, у ході дослідження ми з’ясували, що насправді споживачі мало що знають про свинину, а особливо, – про виробників та процес виробництва. Зважаючи на те, що інші види м’яса, та особливо курятина активно заявляють про себе споживачу та створюють реальну конкуренцію свинині, зараз як ніколи виробникам свинини важливо об’єднатися навколо розвитку своєї категорії та популяризації її серед споживачів, формування позитивного іміджу свинини та диференціації від інших видів м’яса”, – зазначає керівник відділу досліджень споживачів та покупців ТОВ “АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН” Тетяна Шевченко.

Більш детально результати дослідження будуть представлені під час Конгресу “Прибуткове свинарство”, який відбудеться 4 червня в Києві.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button