Новини про м'ясо

Дослідження: молодь відмовляється від штучного м’яса

Попри те, що так зване покоління Z (18 – 25 років) найбільше переймається питаннями забруднення довкілля та зміни клімату, а галузь тваринництва продукує близько 14% парникових газів, молодь не поспішає замінювати традиційне м’ясо штучними аналогами. Це доводить дослідження австралійських учених.

Результати досліджень думки студентів із Сіднейського університету та університету Кертіна показали, що молода частина населення Астралії переймається питанням захисту довкілля. Утім 59% з них нічого не мають проти подальшого розвитку галузі тваринництва. До того ж 72% опитаних виявилися не готовими до заміни натурального м’яса на штучні аналоги, вирощені в лабораторіях.

Молодь не поспішає відмовлятися від м’яса через традиційну культуру харчування, характерну для австралійської ідентичності, говорить сказала Діана Богуєва, одна з авторок дослідження, опублікованого в журналі Frontiers in Nutrition. Крім того, не всі опитані впевненості в екологічності процесу виготовлення лабораторного м’яса, оскільки він також вимагає залучення великої кількості ресурсів.

17% молоді відмовляються від усіх альтернативних натуральних м’ясних продуктів, зокрема, рослинного “м’яса”. 11% заявили, що дотримуються вегетаріанської дієти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button