Новини про м'ясо

До Нового року свинина не подорожчає

Наступного тижня (з 14 по 20 грудня) ціни на свиней забійних кондицій в Україні продовжать низхідний рух. Середні котирування свинини живою вагою коливатимуться в діапазоні від 38 до 40 грн за кілограм, вважають аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ).

Така ситуація на ринку спричинена пандемією та загальною економічною кризою.

“Наступного тижня ціна на свиней в Україні різко впаде: зниження до 3 грн/кг. Причин декілька: низька купівельна спроможність населення; подальше значне зниження ціни на свинину в ЄС; надлишок пропозиції свиней на ринку і демпінг цін з боку виробників через “передкризовий” продаж поголів’я. Такої думки і провідні економісти, зокрема Олег Пендзин повідомив, що на його думку м’ясо та м’ясна продукція не буде дорожчати до Нового року, інакше люди не зможуть її купити… Визначальним в ціноутворенні є платоспроможність населення, а вона, на жаль, буде падати і далі”, – повідомили в АМГ.

На ринках інших країн також спостерігаються схожі тенденції. Так, цього тижня у ЄС закупівельні ціни на свинину знизились на 4%, у США – на 6%, а в Бразилії – на 13%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button