Новини про м'ясо

До Нового року свинина не подорожчає

Наступного тижня (з 14 по 20 грудня) ціни на свиней забійних кондицій в Україні продовжать низхідний рух. Середні котирування свинини живою вагою коливатимуться в діапазоні від 38 до 40 грн за кілограм, вважають аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ).

Така ситуація на ринку спричинена пандемією та загальною економічною кризою.

Новини партнерів

“Наступного тижня ціна на свиней в Україні різко впаде: зниження до 3 грн/кг. Причин декілька: низька купівельна спроможність населення; подальше значне зниження ціни на свинину в ЄС; надлишок пропозиції свиней на ринку і демпінг цін з боку виробників через “передкризовий” продаж поголів’я. Такої думки і провідні економісти, зокрема Олег Пендзин повідомив, що на його думку м’ясо та м’ясна продукція не буде дорожчати до Нового року, інакше люди не зможуть її купити… Визначальним в ціноутворенні є платоспроможність населення, а вона, на жаль, буде падати і далі”, – повідомили в АМГ.

На ринках інших країн також спостерігаються схожі тенденції. Так, цього тижня у ЄС закупівельні ціни на свинину знизились на 4%, у США – на 6%, а в Бразилії – на 13%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button