Новини про м'ясо

До кінця серпня свині забійних кондицій подешевшають

Через специфіку галузі у спекотні місяці пропозиція живця свиней на українському ринку традиційно зменшується. Це призводить до подорожчання свиней забійних кондицій і свинини, зокрема. Утім, через надходження на ринок відкладеної пропозиції та здешевлення альтернативних видів м’яса, до кінця серпня котирування живця почнуть знижуватися, вважають аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ).

“Цінова ситуація на ринку живця свиней дійшла максимальної позначки і стабілізувалась. Традиційно в літню спеку годівля в свинарстві, без корекції на літні раціони, приводить до недобору потрібної живої маси. Це закономірно веде до короткострокового зменшення пропозиції і тимчасового підвищення цін на живих свиней. Втім, наприкінці серпня ця відкладена пропозиція надійде на ринок із надлишком, тож ми очікуємо подальше зниження ціни до минулих рівнів. На ціну на свинину тиснуть, окрім обсягу її пропозиції на ринку, коливання цін на інші категорії м’яса. Зокрема, цього тижня найбільший виробник курятини в Україні оголосив про зниження цін на свою продукцію на 15%. Через актуальний невисокий рівень платоспроможності населення така зміна цін може призвести до подальшого зміщення попиту на користь курятини”, – зазначають в АМГ.

Що ж до ситуації на ринку найближчим часом, то в галузевій асоціації прогнозують, що наступного тижня (з 10 по 16 серпня) ціна на свиней забійних кондицій коливатиметься в діапазоні від 45 до 47 гривень за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button