Новини про м'ясо

Десятиліття зростання прогнозують виробникам свинини у США

Згідно з прогнозами Департаменту сільського господарства США (USDA), до 2029 року, повільне зростання цін на кукурудзу, стабільні ціни на інші зернові та підвищення котирувань свинини сприятимуть розвитку галузі свинарства в країні. Продовження приросту поголів’я та зростання показників середньої ваги свиней забійних кондицій посилять тенденцію до зростання виробництва свинини.

Незважаючи на те, що виробництво свинини та яловичини в останні роки було приблизно рівнозначним, очікується, що виробництво свинини перевищить виробництво м’яса ВРХ протягом більшої частини прогнозного періоду (до 2029 року).

Хоча обсяги продукування свинини зростатимуть, відбуватиметься це повільними темпами. Очікується, що експорт до 2029 року становитиме третину виробництва, що сприятиме зменшенню споживання на душу населення в США протягом останньої половини прогнозного періоду. Загальний спад між 2021 та 2029 роками становитиме -2,2 фунта на душу населення.

Очікується, що між 2020 та 2025 роками США збережуть свою позицію другого за величиною експортера свинини після Європейського Союзу, а потім стануть провідним світовим експортером. Сполучені Штати зберігатимуть цю позицію протягом решти прогнозного періоду.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button