Новини про м'ясо

Дефіцит свинини в Китаї може тривати ще два роки

Попит на свинину в Китаї продовжить зростати протягом наступних двох років, заявив в інтерв’ю CNBC Річард Герцфельдер, старший радник компанії GIRA Consultancy & Research. На його думку, криза, спричинена африканською чумою свиней, не закінчиться найближчим часом. Через занадто високі ціни на свинину в КНР продовжують вкладати великі інвестиції у відновлення галузі свинарства. Вкладають кошти й іноземні інвестори.

Минулого року найбільший виробник свинини в Німеччині інвестував у створення спільного німецько-китайського підприємства для забою та розведення свиней в регіоні Сичуань. Загальна сума інвестицій становить 500 мільйонів євро, з яких близько 150 мільйонів євро припадає на центр забою. Початкова потужність буде складе 2 мільйони свиней, яка буде розширена до 6 мільйонів свиней на другій фазі.

Згідно з офіційними даними, у травні Китай імпортував 370 тис. тонн свинини, що на 86% більше, ніж у квітні. Загальний імпорт свинини за перші п’ять місяців року склав 1,72 мільйона тонн, повідомило Головне управління митниці КНР, що на 146% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button