Новини про м'ясо

Чим кури, що повільно ростуть, кращі за бройлерних курчат?

Серед споживачів з розвинутих країн зростає попит на м’ясо курей, які зростають повільно і в більш природних умовах, повідомляє poultryworld.net. За результатами опитування видання, 67% споживачів надають перевагу м’ясу саме таких птахів.

Вирощування порід курей, що ростуть повільніше, ніж бройлери, коштує дорожче, утім, м’ясо таких птахів більш якісне, а умови утримання відповідають вищим стандартам благополуччя тварин.

Дослідження свідчать, що у швидкозростаючих птахів інтенсивний ріст викликає посилення м’язових порушень. Тому вважається, що, вирощуючи курей у напівінтенсивній системі та надаючи їм більше часу для досягнення зрілості, стає можливим зменшення м’язових та інших порушень і страждання птахів.

М’ясо від повільнорослих порід менш ніжне і менш соковите, ніж м’ясо від найбільш поширених промислових. Утім, вміст білка в м’ясі стегенець є вищи у повільнорослих курей, у той час як загальний вміст жирової тканини та насичених кислот у м’ясі з грудного відділу у промислових бройлерів значно вищий.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button