Новини про м'ясо

Чому зменшується виробництво свинини у Великобританії?

Згідно з даними останнього звіту Defra (Департаменту довкілля, продовольства та сільських справ), виробництво свинини у Великобританії в листопаді склало 83,9 тис. тонн. Це на 2% (1600 тонн) менше, порівняно з тим же місяцем минулого роком. Головною причиною низхідної тенденції стало зменшення потужності переробних підприємств та боєнь через спалахи COVID-19 серед працівників.

Однак обсяги виробництва у січні-листопаді склали 898,1 тис. тонн, що на 2% більше порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Загалом у листопаді було забито 908,7 тис. свиней, що на 6% (53,3 тис. голів) менше порівняно з тим же місяцем попереднього року та на 7% менше, ніж у жовтні .

В Англії, Уельсі та Шотландії в листопаді чистий забій свиней зменшився на 8% (62 тис. голів). Однак у Північній Ірландії пропускна спроможність була на 5% вищою, ніж минулого року, повідомляє аналітик ADHB Бронвін Магі.

Вага туші минулого місяця в середньому становила 89,1 кг, що на 0,82 кг більше порівняно з показниками жовтня та на 3,59 кг важче, ніж у листопаді минулого року.

“Хоча зростання ваги туш є довгостроковою тенденцією, таке велике збільшення, ймовірно, є результатом затримки забою через спалахи коронавірусу”, – зазначила пані Магі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button