Новини про м'ясо

Чому вигідно вирощувати овець каракулевої породи?

Фермер Юрій Захарчук з села Шманьківці, що на Тернопільщині, вважає, що створити овечу ферму в Україні нескладно, до того ж такий бізнес досить рентабельний. Пан Захарчук близько 20 років займається вирощуванням овець каракулевої породи.

Фермер почав вести бізнес в галузі тваринництва ще в 90-х роках. Разом з дружиною Юрій Захарчук придбав приміщення старої ферми і відремонтував його. Зараз в фермерському господарстві 150 овець та 40 кіз. Такого поголів’я, за словами фермера, цілком достатньо, адже у разі розширення йому довелося б шукати нове приміщення та наймати робітників.

Навіть таке порівняно невелике господарство приносить достатній прибуток – фермер продає вовну, бринзу та м’ясо. Постійними клієнтами пана Захарчука є ресторатори та студенти-араби з Тернополя та Чернівців, які купують живих овець і забивають їх самостійно.

Захарчуки годують тварин переважно кормами власного виробництва, зокрема, фермери обробляють 17 гектарів землі та мають сінокоси. Раніше, коли в господарстві було менше тварин, доводилось доїти овець руками, але зараз фермерам у цьому допомагає техніка. Доїльний зал Юрій Захарчук облаштував самостійно, за кресленнями зятя-латвійця.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button