Новини про м'ясо

Чому варто вмикати музику на птахофабриках?

Власник птахофабрики у Великобританії Глен Хаггарт протягом останніх 4 років випробовував застосування музику в приміщеннях для своїх 64 тис. птахів. Фермер стверджує, що музика та інші звуки позитивно впливають на курей і допомагають збільшити продуктивність підприємства.

Справа у тому, що музика заспокоює птахів, робить їх менш тривожними, сприяє покращенню апетиту. Однак більше такий метод підходить для птахів, що вирощують на вільному вигулі чи для курей, яких утримують для виробництва яєць.

Пан Хаггарт зазначив, що раніше, під час приходу на ферму ветеринара кури лякалися, переживали стрес і це відображалося на їх поведінці та апетиті. Після довгого застосування “музичної терапії” кури перестали активно реагувати на прихід людей, а також стали рідше чубитися, розповідає фермер.

Глен Хаггарт радить застосовувати різні стилі музики, а також вмикати радіо, де крім пісень кури чують звукові ефекти, розмови і звикають до них. Крім цього, фермер сам іноді грає для свої птахів на саксофоні.

Утім, звуки на підприємстві лунають не цілодобово. Музику вмикають на 25 хвилин зранку, щоб допомогти курям прокинутися, і на 40 хвилин увечері. Уночі в курятниках грає тиха спокійна музика, або записи “розмов” дельфінів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button