Новини про м'ясо

Чому в Британії зменшується рентабельність виробництва свинини

За оцінками Ради з питань садівництва та сіьського господарства Великобританії (AHDB) середня рентабельність виробництва свинини в країні у третьому кварталі становила 8 пенсів за кілограм чи 7 фунтів стерлінгів за голову.

Таким чином, прибутковість виробництва живця зменшилась на 4 пенси за кілограм, або на 3 фунти стерлінгів за голову, порівняно з попереднім кварталом, оскільки ціни на свиней забійних кондицій почали падати через нижчі ціни в ЄС, обмежені забійні можливості та проблеми з експортом до Китаю.

Середня собівартість виробництва свиней у Великобританії зросла на 3 пенси до 1,58 фунта стерлінгів за кілограм, головним чином завдяки більшим витратам на корми, що є найвищи квартальним показником з 2013 року.

Витрати на корм продовжували зростати у ІІІ кварталі, що становило більшу частину зростання виробничих витрат (+ 2 пенси). Інші змінні витрати також зафіксували незначне зростання порівняно з попереднім кварталом (+ 1 пенс).

“З огляду на це, схоже, зараз середня рентабельність може навіть стати від’ємною. Тобто свинарі працюватимуть у збиток. Прогнозоване зменшення попиту протягом найближчих тижнів також тиснутиме на ціни на британському ринку”, – говорить аналітик AHDB Фелісіті Раск.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button