Новини про м'ясо

Чому Китай припинив імпорт свинини з Нідерландів?

Цього тижня Китай вирішив призупинити імпорт свинини з Нідерландів станом, не надаючи жодних деталей щодо рішення. Однак голландські чиновники вважають, що причиною тимчасової заборони Пекіна можуть бути спалахи COVID-19, зафіксовані серед працівників забійних підприємств та м’ясокомбінатів.

Прес-секретар уряду Нідерландів Еліса ван ден Бош підтвердила, що влада Китаю заборонила поставляти м’ясо з чотирьох найбільших боєнь країни.

“Зрозуміло, що зараз влада Китаю відслідковує джерело другої хвилі COVID-19в країні. Серед поширених версій – потрапляння вірусу з імпортованим м’ясом. Але наразі немає наукових доказів можливої ​​передачі вірусу через продукти харчування або пакувальні матеріали”, – заявила пані ван ден Бош.

Більшість забійних місць у Південній та Центральній Європі чи скандинавському районі обслуговують працівники-мігранти, які часто проживають у невеликих спільних житлових приміщеннях. Це призвело до великої спалахів коронавірусу у багатьох з них протягом останніх місяців у таких країнах, як Нідерланди, Німеччина, Іспанія, Італія тощо.

Експорт голландської свинини до Китаю минулого року склав 299 тис. тонн загальною вартістю 335 млн євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button