Новини про м'ясо

Чому данські виробники птиці відмовляються від курей, що швидко ростуть?

Найбільший в Данії виробник птиці компанія Danpo заявляє, що припинить використання породи курей бройлерів, що швидко ростуть, Росс 308 на користь породи Рейнджер Голд, що має довший термін зростання. Підприємство ухвалило таке рішення з метою покращення умов добробуту тварин.

Danpo, що входить до складу фондової біржі Стокгольмської біржі Scandi Standard, виробляє майже 50 мільйонів птахів на рік, і пишається 100-відсотковою відстежуваністю продукції від народження птахів до магазинів. Компанія заявляє, що до кінця 2021 року припинить вирощувати породу Росс 308.

Danpo є одним найбільших постачальників курятини до роздрібної мережі Lidl. Цього року група супермаркетів вирішила відмовитися від продажу м’яса птахів порід, що швидко зростають. Саме це стало головною причиною відмови Danpo від бройлерів Росс 308.

Роздрібні торговці в Нідерландах почали переходити до повільно зростаючих порід у 2014 році, і зараз близько 40% птиці, що продають у супермаркетах країни, це кури, термін зростання яких довший, ніж у звичайних бройлерів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button