Новини про м'ясо

Чому 2019 рік став рекордно успішним для свинарства Франції?

У 2019 році середня закупівельна ціна на свиней забійних кондицій у Франції склала 1,496 євро за кілограм, що історично є найбільшим показником. Підвищений попит на свинину в Китаї спровокував у Франції постійне підвищення цін, яке почалося в середині березня 2019 року.

“У порівнянні з 2018 роком середньорічна ринкова ціна зросла на 30 центів за кг, що означає збільшення на 25% або різницю приблизно на 28 євро за голову. Зрозуміло, що зростання цін почалося в середині березня і досягло свого найвищого рівня в грудні на рівні 1.702 євро за кг. З середини грудня ціна на живець втратила 6,9 євроцентів за кг і до кінця року складала 1,633 євро за кілограм. Забійна активність в Європі знизилася за цей період через зменшення попиту на внутрішніх та експортних ринках, а також через канікули в кінці року”, – пояснює Філіпп Маллетруа, директор відділу компанії Genesus у Франції.

Прогнози на 2020 рік, на думку експерта, також виглядають перспективними для галузі, але загрози біологічній безпеці у Німеччині (через АЧС) може вплинути на весь ринок свинини в Європі.

“Ми очікуємо, що ціни на свинину в ЄС, як і у більшості інших країн світу, продовжать зростати до рекордних рівнів”, – додав пан Маллетруа.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button