Новини про м'ясо

Через зниження цін французькі виробники свинини виходять з бізнесу

З жовтня ціни на свиней у Франції постійно знижуються, і ця тенденція, ймовірно, триватиме протягом наступних кількох місяців. Згідно з останнім звітом про глобальний ринок від Genesus Inc, деякі виробники почнуть розглядати можливість зупинки виробництва.

“Covid та африканська чума свиней призводять до зниження цін на ринку свинини у Європі. Зокрема, у листопаді ціни на свинину у Франції втратили 0,15 євро за кілограм живця. Станом на 7 грудня середні котирування свиней забійних кондицій (маса туші) складали 1,2 євро за кілограм. З кінця жовтня у Франції через Covid розпочався новий локдаун, а всі ресторани, бари та багато магазинів закриті. Наразі ще невідомо, коли ресторани знову відкриються (можливо, не раніше кінця січня). Звичайно, це призводе до зменшення споживання м’яса, включаючи свинину”, – пояснює Філіп Маллетройт, директор відділу Genesus Inc у Франції.

З січня, через зниження попиту як на внутрішньому, так і на експортному ринках, французькі виробники свиней на кожній свині втратили в середньому 47 євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button