Новини про м'ясо

Через відмову від м’яса британці зекономили близько 3 млрд. фунтів за рік

Повна або часткова відмова від м’яса в 2018 році дозволила жителям Великобританії зекономити більш ніж 2,8 млрд. фунтів. Серед мотивів, які спонукали британців змінювати харчові звички: етичні питання щодо вбивства тварин, турбота про здоров’я та стан навколишнього середовища, економія.

Дослідники з The Food People, які на замовлення Linda McCartney Foods провели репрезентативне опитування серед 2000 дорослих жителів Великобританії, виявили, що 26% за останній рік зменшили споживання м’яса і, таким чином, заощадили в середньому по 209 фунтів стерлінгів.

Третина респондентів вважають, що за якихось 20 років у Великій Британії буде більше вегетаріанців і веганів, ніж м’ясоїдів. Серед “м’ясоїдів” 17% також висловили намір скоротити споживання м’яса цього року.

Дослідники вважають, що не останню роль в рішенні обмежити чи припинити споживання м’яса грає доступність вегетаріанської і веганської їжі. Автори опитування говорять, що сектор таких продуктів швидко розвивається і стає більш привабливим для покупців. “Вегетаріанська їжа тепер не просто салат – це весело, цікаво і відповідає останнім тенденціям гастрономічного ринку і ресторанної моди”, – йдеться в дослідженні.

Дослідження також показало, що у Великобританії “м’ясоїди” в середньому їдять м’ясо п’ять днів на тиждень і витрачають на нього близько 752 фунтів на рік.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button