Новини про м'ясо

Через посилений попит м’ясопереробники працюватимуть без вихідних

Щоб забезпечити безпеку поставок та добробут тварин, ряд боєнь у Данії мають намір продовжити робочий час на вечори, вихідні та святкові дні. таке рішення було ухвалено через постійний попит на м’ясо на ринку в умовах кризи.

Забійні та переробні підприємства в країні організовували роботу таким чином, щоб між працівниками зберігалась дистанція і одночасно було залучено менше персоналу. У зв’язку з цим і виникла потреба подовжити години роботи.

Зазвичай розгляд таких змін у Даycькому агентстві охорони навколишнього середовища займає 5-6 тижнів. Частина часу витрачається на громадські слухання, але тепер ці вимоги мають бути більш гнучкими, йдеться у прес-релізі Міністерства охорони навколишнього середовища Данії.

“Важливо, щоб данські бійні продовжували доставляти м’ясо в магазини. У той же час важливо, щоб можна було враховувати безпеку працівників на бійнях, і щоб тварини не зазнавали зайвих неприємностей в особливій ситуації. Тому ми сьогодні надали Данському агентству охорони навколишнього природного середовища можливість швидко ухвалити рішення про роботу “, – сказала міністр охорони навколишнього середовища Леа Вермелін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button