Новини про м'ясо

Через податок на пластик в Британії подорожчає м’ясо

Британська асоціація м’ясопереробників (BPMA) заявила, новий податок на пластикові упаковки може до того, що м’ясопереробним компаніям доведеться платити значно більше за упаковку, яка містить менше 30% вторинної сировини. Це призведе до зростання ціни на м’ясо та м’ясопродукти.

“Уряд консультується щодо запропонованого нового податку на пластикову упаковку, що призведе до зростання витрат. Сюди входять усі пластикові плівки, тонкі пакети та деякі інші види упаковки, що наразі не переробляється”, – зазначають в BMPA.

Уряд Великобританії оголосив, що з квітня 2022 року запровадить податок на пластикову упаковку. Податок сприятиме використанню пластику, що підлягає переробці. Це стимулюватиме підвищення рівня переробки та збирання пластикових відходів.

Податок має на меті забезпечити чітке економічне стимулювання для підприємств використовувати перероблений матеріал для пластикової упаковки, що створить більший попит на цей матеріал та, в свою чергу, стимулюватиме підвищений рівень переробки та збирання пластикових відходів. Розмір податку становитиме 200 фунтів на тонну пластикової упаковки, яка не містить щонайменше 30% переробленого пластику. Це стосуватиметься пластикової упаковки, яка виготовлена ​​у Великобританії чи імпортується до неї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button