Новини про м'ясо

Через пандемію знецінюються акції виробників штучного м’яса

9 листопада один з найвідоміших в світі виробник продуктів зі штучного м’яса Beyond Meat представив фінансовий звіт за третій квартал 2020 року, результати якого виявилися помітно гіршими за прогнози аналітиків. Через це вартість акцій компанії знизилась на 28%.

Згідно зі звітом, виручка Beyond Meat в третьому кварталі склала 94,4 млн доларів, що на 2,7% краще торішнього результату. Однак аналітики очікували, що цей показник досягне 132,8 млн доларів. Крім того, компанія завершила квартал з чистим збитком в 19,3 млн доларів або 0,31 долара на акцію, у той час як аналітики прогнозували збиток в 0,05 долара на акцію.

У самій компанії пояснили невдалі результати пандемією COVID-19, яка почала позначатися на бізнесі Beyond Meat в повному обсязі тільки в третьому кварталі. Якщо у другому кварталі ресторани швидкого харчування активно закуповували продукцію компанії, то повторне введення карантинних заходів в багатьох країнах світу серйозно вплинуло на ослаблений ресторанний бізнес, тому закупівлі рослинних замінників м’яса різко скоротились.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button