Новини про м'ясо

Через COVID на 1,6% зменшилось виробництво м’яса в Німеччині

Через пандемію окремі забійні підприємства в Німеччині були тимчасово закриті. Утім, зменшення виробництва м’яса в країні було порівняно не досить суттєвим, повідомляє Федеральне статистичне управління Німеччини (Destatis).

За попередніми результатами виробництво м’яса на комерційних бійнях скоротилось порівняно з 2019 роком на 1,6% до 7,8 млн. тонн. Всього на підприємствах було забито 57,6 млн голів свиней, великої рогатої худоби, овець, кіз та коней, а також 670,1 млн голів курей, індиків та качок.

У 2020 році в Німнеччині було забито 53,2 млн свиней. Це на 3,5% менше, порівняно з попереднім роком. Загалом кількість свинини, виробленої в Німеччині в 2020 році, становила 5,1 млн тонн, що на 2,4% менше, ніж у 2019 році.

Обсяги забою ВРХ за рік зменшились на 4,2% – до 3,2 млн голів. Загалом було виготовлено 1,1 мільйона тонн яловичини, що на 2,8% менше за показник попереднього року.

На відміну від виробництва свинини та яловичини, обсяги виробництва м’яса птиці зросли на 1,9%, до 1,6 млн тонн. Виробництво м’яса індички також зросло на 1,3% – до 0,5 млн тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button