Новини про м'ясо

Через COVID-19 змінилися правила працевлаштування на м’ясокомбінати ЄС

Danish Crown, Tonnies, Westfleisch, Westcrown, Willms та PHW – це ще не весь перелік великих європейських компаній-виробників м’яса, що вирішили змінити правила працевлаштування через кілька спалахів COVID-19 на заводах.

Через випадки коронавірусу на м’ясопереробних підприємствах Німеччини основні гравці вирішили припинити відносини з субпідрядними організаціями з найму працівників до кінця року. На цей крок компанії пішли, зокрема, для того, щоб споживачі не втратили довіру до м’ясної галузі. У той же час уряд Німеччини оголосив, що працює над законопроектом про заборону трудових договорів з субпідрядниками у м’ясній промисловості, дозволяючи лише прямий набір і працевлаштування.

Danish Crown належить бійня в Ессені, де працю 1500 осіб, з яких більше половини – мігранти. За словами керівника підрозділу, цей відсоток повинен бути зменшений до 25%.

Нагадаємо, коронавірус швидко поширювався на м’ясопереробних підприємствах кількох країн ЄС (Німеччина, Австрія та ін.), оскільки більшість працівників були іноземцями і проживали в тісних гуртожитках, де важко дотримуватися належних правил біобезпеки та соціального дистанціювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button