Новини про м'ясо

Через COVID-19 виробники рослинних замінників м’яса зазнають збитків

У 2019 році суттєво зросла популярність рослинних замінників м’яса. Головними покупцями таких псевдобургерів і псевдостейків були не вегани чи вегетаріанці, а м’ясоїди, яким було цікаво скуштувати новий продукт, зазначає С’юзі Бадаракко, президент компанії Culinary Tides Inc.

Пандемія коронавірусу призвела до більш традиційної поведінки споживачів, схильності до звичних видів м’яса та приготування страв вдома.

“Результати досліджень ринку замінників тваринного білка на рослинній основі показали, що такий продукт частіше вживають м’ясоїди, а не вегетаріанці, причому цікавість є головним мотивом споживачів для придбання такої продукції. Обсяги продажів цих продуктів вже почали знижуватися, а Covid-19 буде підштовхувати любителів м’яса до тваринного білка прискореними темпами, скорочуючи попит на рослинні альтернативи традиційним м’ясним продуктам. Утім можлива вигідна трансформація продуктів. Новим, більш перспективним напрямком є гібридизація категорій – альянс між тваринним і рослинним білком, наприклад, з овочами або злаками», – вважає пані Бадаракко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button