Новини про м'ясо

Через АЧС в Азії вже знищили 4 млн. свиней

Азіатські країни, які постраждали від спалахів африканської чуми свиней, вже утилізували майже 4 мільйони тварин. Найбільшу кількість свиней через АЧС було забито у В’єтнамі – 2,8 млн. та в Китаї – 1,1 млн. голів. До цього часу про спалахи хвороби повідомили також в Монголії, Камбоджі, Північній Кореї та Лаосі. АЧС, ймовірно, продовжить поширюватись на інші сусідні країни, оскільки контрабанда м’яса є звичайною практикою в прикордонних районах.

Варто зазначити, що аналітики скептично ставляться до даних щодо африканської чуми свиней, зібраних в Китаї, де реальна ситуація може бути більш складною. Вірус було зареєстровано у всіх провінціях КНР. А одна з оцінок Rabobank свідчить, що втрати китайського поголів’я свиней можуть зрости з 20% до 70%.

Не тільки іноземні спостерігачі стурбовані ситуацією в Китаї, тривожною вона видається і місцевим інвесторам та консультантам.

Едгар Уейн Джонсон, ветеринар, який провів 14 років у Китаї і заснував Enable Agricultural Technology Consulting, заявив, що втрати поголів’я в країні вже зараз можуть досягати 50%, а три інші керівники компаній-виробників вакцин та кормових добавок оцінюють втрати на рівні 40 – 50%. Такі висновки експертів засновані на падінні продажів продукції цих компаній і безпосередніх знаннях про масштаби смертельної хвороби на фермах по всій країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button