Новини про м'ясо

Через АЧС та посуху в Польщі зменшується поголів’я свиней

За даними Департаменту сільського господарства США (USDA), на кінець 2018 року поголів’я свиней у Польщі зменшиться на 1%. Низхідний рух спостерігається через зниження ціни на сільськогосподарську продукцію (зокрема, свинину) та зростання витрат на корми.

Поголів’я продовжуватиме знижуватися і у 2019 році через низькі запаси кормів, що стало результатом посухи 2018 року. Тим не менше, виробництво свинини цього року зросло на 4%, оскільки підприємства активізували забій тварин.

Поодинокі випадки АЧС у східній та центральній Польщі перешкоджають зростанню виробництва свиней, особливо через заборону імпорту польської свинини, яку наклали деякі торгові партнери. Зменшення об’ємів закордонних продажів призвели до накопичення свинини на внутрішньому ринку Польщі і зниження ціни у четвертому кварталі 2018 року.

Крім того, що об’єми забою свиней у 2018 році на 4% вищі ніж у 2017, середня маса голів, що йдуть на забій в 2018 році також збільшилась на 5%. Це сталось через затримки закупівель свиней в районах, що постраждали від АЧС. Прогнозується, що у 2019 році показники маси залишаться такими ж як і цього року.

Середні ціни на свиней у вересні 2018 року склали 4,69 PLN (1,23 доларів США). За рік Польща збільшила імпорт живих свиней на 11%, проте обсяги ввезення племінних тварин скоротились на 43%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button