Новини про м'ясо

Через АЧС ситуація на світовому ринку свинини залишається невизначеною

Нові спалахи африканської чуми свиней мутованих штамів у Китаї заважають швидко відновити поголів’я в країні. Це впливатиме на весь світовий ринок свинини, адже КНР є основним імпортером цього виду м’яса.

На цьому тижні ціни на свиней в Німеччині залишаються стабільними, оскільки високі продажі всередині Європи допомогли ринкам оговтатися від заборони на імпорт німецької свинини, введеного азіатськими покупцями, включаючи Китай. Хоча кілька країн, зокрема В’єтнам, нещодавно послабили заборону на імпорт свининит з Німеччини, зокрема ввели зонування щодо АЧС, заборона на експорт до Китаю, ймовірно, ще діятиме як мінімум в першій половині 2021 року, повідомляє Rabobank.

Наразі рівень невизначеності на ринку залишається високим. Аналітики Rabobank вважають, що пропозиція свиней в 2021 році в цілому збільшиться. Але ціни будуть коливатися через ці невизначеності щодо поширення АЧС, поновнення поголів’я, вартість кормів і політику деяких країн щодо імпорту.

“Ми вважаємо, що середні ціни на свиней у 2021 році будуть нижчими, ніж у 2020 році, і протягом року спостерігатимуться значні злети і падіння”, – йдеться в звіті Rabobank.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button