Новини про м'ясо

Британці почали частіше замовляти свинину в ресторанах

У 2018 році кількість страв зі свинини, які британці їли не вдома, а в ресторанах та інших закладах громадського харчування, зросла на 3% – до 1,95 мільярда. Таким чином, частка страв зі свининою в загальній структурі замовлень зросла до 32,5%. Про це свідчать дані ринкового аналізу MCA Insight.

Споживання свинини в закладах громадського харчування на сніданок зросло на 5% до 755 мільйонів страв, на вечерю – також на 5% до 194 мільйонів, на ланч – на 4% до 524 мільйонів. Лише показники споживання свинини в обід знизились на 3% до 480 мільйонів страв.

Споживання бутербродів з ковбасою зросло на 14%, з сосисками – на 10%, а сендвічів з беконом – на 3%.

Кім Маллі, старший аналітик роздрібної торгівлі AHDB (Комітету з розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії), зазначає: “Сніданок поза домом стає все більш популярним, оскільки споживачі мають все менше часу на приготування їжі. Тому “традиційні” ранкові страви, як бутерброди з беконом та ковбасою, стають все більш популярними. Ця позитивна тенденція надає додаткові можливості для додавання страв зі свининою в меню закладів харчування”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button