Новини про м'ясо

Британський виробник штучного м’яса виходить на світовий ринок

Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником м’яса у Великобританії та перший у світі хот-дог, виготовлений із насіння соняшнику, від компанії Moving Mountains тепер доступні в Австралії. Британське псевдом’ясо в Австралії почали продавати в мережі супермаркетів Woolworths.

Moving Mountains – насичений білком та вітаміном В12 бургер на рослинній основі. Для його виготовлення використовуються гриби та буряковий сік, щоб отримати ефект м’яса з кров’ю. А на 100% рослинний хот-дог від британської компанії складається з переробленого насіння соняшнику. Продукт безглютеновий, за смаком, запахом та текстурою ідентичний хот-догу зі свинячими ковбасками.

Компанія Moving Mountains була заснована в 2016 році Сімеоном Ван дер Моленом.

“Після нашого величезного успіху у Великобританії та Європі, ми раді продовжувати глобальне розширення, пропонуючи австралійським флекситаріанцям та вегетаріанцям страви, що виготовили, використовуючи новітні харчові технології. Цей екологічний замінник м’яса є корисним не тільки для наших споживачів, але і для планети в цілому”, – говорить пан Ван дер Молен.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button