Новини про м'ясо

Британські виробники свинини сподіваються на імпортні квоти ЄС

Уже цього року Великобританія має вийти зі складу Європейського союзу. Для сільськогосподарських виробників це означає кінець безмитної торгівлі з країнами-членами ЄС. Утім знизити тиск на британських експортерів можуть імпортні квоти блоку.

Навіть у випадку “жорсткого” Брекзиту, коли Британія вийде зі складу ЄС без підписання торговельних домовленостей, експортери свинини сподіваються, що не зазнають суттєвих втрат через квотування. Так, обсяги минулорічних продажів м’яса свиней британського виробництва до країн Євросоюзу майже наполовину (44%) покриваються розміром імпортної квоти на цей продукт. Це означає, що у випадку Брекзиту без домовленостей Британія зможе експортувати більш ніж 40% свинини за зниженою тарифною ставкою – 26,8 євро на 100 кілограмів продукту. Стандартний же платіж на ввезення 100 кілограмів м’яса свиней складає 53,6 євро.

Утім, голова Міжнародної асоціації м’ясної торгівлі Маргарет Бонасье вважає, що вимоги Євросоюзу щодо ввезення продуктів тваринного походження, зокрема ветеринарні перевірки, призведуть до ускладнення торгівлі м’ясом між Великобританією та країнами ЄС, навіть у разі підписання вигідної для Лондона угоди про вихід з блоку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button