Новини про м'ясо

Британські ковбаси заборонено експортувати до ЄС після Брекзиту

Британські виробники м’яса повинні швидко адаптуватися до нових правил експорту на ринок ЄС, оскільки кілька продуктів, досить популярних у Великобританії, зараз заборонені на європейському ринку.

Зокрема, з 1 січня британським виробникам не можна експортувати в ЄС такі продукти тваринного походження: охолоджене рублене червоне м’ясо; охолоджені м’ясні заготовки (наприклад, сирі ковбаси); фарш (птиця); м’ясо, що механічно відокремлюється від птиці або дичини; яйця без сорту.

Великобританія – єдина країна в Європі, яка виробляє та експортує сирі ковбаси, тоді як решта європейських виробників воліють відправляти за кордон заздалегідь зварені ковбаси, оскільки вони мають більший термін зберігання. британські компанії шукають спосіб продовжувати виробляти та експортувати цю продукцію, але нові правила торгівлі зт ЄС викликають занепокоєння у Британської асоціації переробників м’яса (BMPA).

“Ми сподіваємось, що переговори з ЄС продовжаться та буде ухвалено новий експортний сертифікат для продажів сирих ковбас та інших м’ясних продуктів”, – заявив Нік Аллен, керівник BMPA.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button