Новини про м'ясо

Британські експортери знищують м’ясо через затримки на кордоні з ЄС

Британські експортери м’яса, які постачають продукцію до ЄС стикаються з новими довгими митними та медичними перевірками, замовники скасовують замовлення, а м’ясо доводиться знищувати, оскільки через тривалі черги на кордонах воно псується.

За словами Зої Девіс з Національної асоціації свинарів Великобританії, свинячі голови, які експортуються в ЄС для використання у виробництві ковбас та паштетів, тижнями затримуються в порту Роттердама через запровадження нідерландською владою нових правил, які вимагають пройти обстеження на захворювання.

Британська асоціація переробників м’яса (BMPA) повідомила, що в порту Роттердама на півдні Нідерландів затримуються понад 120 вантажних автомобілів, які перевозять м’ясо. Зокрема, одну вантажівку зі свининою затримується там майже три тижні (з 1 січня).

“Товар не може дістатися до місця призначення через бюрократію та нерозуміння правил, за якими ми (Великобританія) та вони (ЄС) діємо”, – сказав Девід Ліндарс з BMPA, додавши, що м’ясо з більшості затриманих вантажівок доведеться знищити. Це завдасть виробникам збитків на сотні тисяч фунтів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button