Новини про м'ясо

Бразилія почала виготовляти штучне м’ясо

Друга за величиною бразильська компанія з переробки харчових продуктів Marfrig просуватиме на світовому ринку бренд штучних м’ясних продуктів на рослинній основі.

Гамбургер, представлений під брендом Revolution, вже з’явився на бразильському ринку. Експорт штучного м’яса компанія Marfrig планує почати в 2020 році. Поки компанія не оприлюднила даних про те, скільки витратить на просування бренду.

У серпні бразильський виробник оголосив про початок співпраці з американською компанією Archer Daniels Midland (ADM) для створення веганського асортименту – псевдом’ясних продуктів рослинного походження. Перший продукт, бургер “Rebel Whopper”, вже продається в ресторанах Бразилії. Revolution став другим рослинним продуктом, створеним Marfrig, з метою орієнтуватися на ринок, відкритий стартапами, такими як “Beyond Meat” та “Impossible Foods”.

Нещодавно інші м’ясні гіганти міжнародного масштабу, такі як Tyson Foods та Vion, презентували свої варіанти штучної “м’ясної” продукції рослинного походження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button