Новини про м'ясо

Близько 500 млн доларів втратять виробники свинини в Канаді у 2020 році

Канадські виробники свинини стикаються з безпрецедентною кризою внаслідок COVID-19. Пандемія поставила під загрозу життєздатність сімейних фермерських господарств, і наразі в країні спостерігається найбільш помітне зменшення рівня продовольчої безпеки.

Через зниження цін зараз виробники в Канаді можуть втратити від 30 до 50 доларів США на кожній свині, яку вони продавали у 2020 році, що загалом коштуватиме фермерам по всій країні 675 млн канадських доларів (483 млн доларів США).

Криза, спричинена COVID-19, порушивши ланцюги поставок, підштовхнула котирування свинини до “вільного падіння”. З прогресуванням пандемії вплив на ринок посилюватиметься.

“Ми просимо уряд невідкладно запровадити субсидіювання, щоб врятувати галузь, а саме сплатити фермерам по 20 доларів за кожну свиню, щоб виробники свинини могли продовжувати сплачувати рахунки, годувати тварин та продовжувати виробляти їжу для канадських сімей. Якщо не вжити цих заході, більшість сімейних ферм закриються. Це створить додаткові загрози для продовольчої безпеки країни, оскільки на ринку може виникнути дефіцит свинини і цін на цей продукт різко зростуть”, – пояснює Рік Бергман, голова Ради канадських виробників свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button