Новини про м'ясо

Біодизель з відходів птахівництва виготовляють в Бразилії

Бразильські дослідники розглядають можливість перетворення відходів птахівництва (кісток) в екологічний біодизель шляхом гідрування. Дослідження Embrapa Agroenergia (Бразильської сільськогосподарської дослідницької корпорації) націлене на те, щоб збільшити прибутки власників птахоферм та водночас зменшити викиди парникових газів.

Проєкт, який реалізується у співпраці з компанією Haka Bioprocessos, визначатиме хімічні компоненти для початку попередньої обробки, гідрування та, нарешті, виробництва кінцевого продукту – біопалива з кісток птиці.

Ітанія Соарес, яка очолює дослідницьку групу в Embrapa, каже, що проєкт триватиме 2 роки.

“Ми будемо використовувати процес гідрування для отримання парафінових вуглеводнів із властивостями, подібними до дизельного палива, з викопних джерел, оскільки вони мають більшу стабільність та теплотворну здатність”, – пояснює Соарес.

Процес гідрування подібний до іншого проєкту Embrapa Agroenergia з пальмовою олією, який відомий своєю високою кислотністю.

“Після успіху в Бразилії ми розраховуємо запропонувати цю технологію основним виробникам тваринного білка, таким як Європа та США”, – говорить Сайро Каліксто, засновник та генеральний директор компанії Haka Bioprocessos.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button