Новини про м'ясо

Білл Гейтс: у розвинених країнах варто вживати лише штучне м’ясо

У своїй новій книзі “Як уникнути кліматичної катастрофи” засновник компанії Microsoft Білл Гейтс порадив жителям так званих багатих країн вживати лише м’ясо штучного походження.

Одним з найскладніших завдань з подолання кліматичної кризи є боротьба з викидами парникових газів, що виникають внаслідок діяльності сільськогосподарських і, зокрема, тваринницьких підприємств.

“Я не думаю, що найбідніші 80 країн їстимуть штучну яловичину. Я вважаю, що всі багаті країни на 100% повинні перейти на псевдом’ясні продукти. Смак штучного м’яса з часом покращуватиметься”, – зазначає Гейтс.

На думку засновника Microsoft, перехід до штучних альтернатив тваринного білка буде складний не стільки з фінансової точки зору (для забезпечених країн і держав із середніми показниками рівня доходу), скільки з політичної.

У найбідніших державах, наприклад, в країнах Африки, Гейтс пропонує вдатися до генної модифікації тварин, щоб помітно збільшити кількість яловичини на душу населення, контролюючи при цьому обсяг викидів метану в атмосферу. Ще один шлях – застосовувати спеціалізовані корми для тварин, що зменшить виділення парникових газів.

Наразі у світі налічує близько 1,4 млрд голів великої рогатої худоби. Тварини виділяють колосальний обсяг метану – це другий за величиною джерело парникових газів в галузі сільського господарства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button