Новини про м'ясо

Бійні Великобританії можуть почати працювати без вихідних

Виконавчий директор Національної асоціації свинарства Великобританії (NPA) Зої Девіс закликала вжити заходів, щоб пожвавити роботу боєнь. На забійних підприємствах утворюються черги, а свиней на фермах перетримують після досягнення забійних кондицій. За словами пані Девіс, щоб впоратися з попитом, бійні мають працювати і на вихідних, оскільки ситуація на свинарських фермах наближається до “кризової точки”.

У той же час проблеми з COVID-19 по всій Європі та заборона експорту через АЧС у Німеччині призвели до надлишку свиней та падіння цін по всьому ЄС. Порушення експорту з Великобританії до ЄС через нові перевірки щодо Brexit та бюрократію ще більше ускладнив проблеми з початку року.

Пропускна здатність забійних підприємств за тиждень наразі складає 175,5 тис. голів. Це на 6,8 тис. менше за показники попереднього року, і майже на 2% менше, ніж за аналогічний тиждень минулого року. Вага тушки в середньому становила 89,84 кг,. Це майже на 700 грамів менше, ніж попереднього тижня, але все ще значно більше, ніж на цей момент минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button