Новини про м'ясо

Безкоштовні відеоуроки для птахівників з’явилися у Великобританії

У Великобританії опублікували нове відео з висвітленням найкращих практик оцінки поведінки бройлерів. Це спільна робота компаній The Co-op 2, Food Group, FAI Farms та Брістольського університету. Протягом останніх 4 років вони співпрацювали для проведення досліджень щодо оцінки поведінки бройлерів.

Дослідження виявило прогалини в поточному навчанні, яке надається фермерам. По-перше, щодо важливості спостереження за поведінкою бройлерів, по-друге, як фермери можуть покращити добробут шляхом заохочення позитивної поведінки птахів.

Виявлення специфічної поведінки, яка є важливою для тварини, є вирішальним фактором у виявленні захворювань та контролі харчової поведінки і зростання продуктивності птахів. Можливості зафіксувати поведінку курей є також важливим способом поліпшити стандарти благополуччя тварин.

Навчальне відео показує на фермі кадри, на яких зафіксовано позитивну поведінку, та описує, чому ця поведінка важлива для добробуту птахів. Далі описується, чому підтримання сухості та пухкості підстилки є корисним для здоров’я птахів.

Навчальне відео також пояснює, як спостерігати за птахами, заохочуючи фермерів щодня витрачати час на це.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button