Новини про м'ясо

АТУ: “Контрабандна свинина – загроза державного масштабу”

В Асоціації тваринників України (АТУ) вважають, що однією з головних проблем вітчизняних виробників свинини є контрабанда з країн ЄС. Голова асоціації Ірина Паламар наголошує, що якість контрабандної продукції сумнівна, поширення такої свинини загрожує здоров’ю споживачів та економіці країни. Щоб привернути увагу до цієї проблеми представники АТУ написали офіційного листа прем’єр-міністру

“Наявність та ріст в Україні контрабандної свинини несе низку потенційних загроз державного масштабу. Передусім, це негативно позначається на економіці всієї держави, яка недоотримує надходження до бюджету у вигляді несплачених митних платежів та податків при реалізації цієї продукції. Хоча такі додаткові кошти могли б бути інвестовані в розвиток країни та покращення якості життя населення.  Також страждає сама галузь свинарства та її виробники, оскільки собівартість виробленої законним шляхом свинини вища, аніж контрабандної. Знижується й інвестиційна привабливість свинарської галузі”, – йдеться в листі до Володимира Гройсмана.

Асоціація тваринників України підтримує ініціативу «Україна без контрабанди», започатковану урядом. Зокрема АТУ звернулася до прем’єр-міністра з тим, щоб уряд сприяв посиленню контролю на кордоні України та припиненню “сірого імпорту” свинини з країн Євросоюзу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button