Новини про м'ясо

АСУ: ціни на живець свиней наступного тижня послабляться

Не зважаючи на те, що цього тижня ціни свиней забійних кондицій в Україні залишались стабільними, нижня межа цінового діапазону почала знижуватись. В Асоціації “Свинарі України” прогнозують, що наступного тижня послабиться і верхня межа котирувань.

“Хоча більшість операторів цього тижня не переглядали цін закупівлі, нижній поріг згаданого діапазону понизився на 0,5 грн/кг, що спричинило незначний зсув середнього показника. Наступного тижня деяке послаблення прогнозують для максимальної цінової позначки. Так, учасники Асоціації “М’ясопереробної галузі” вважають, що верхня межа цінового діапазону посунеться до 40-40,5 грн/кг, а нижній ціновий поріг втримається на досягнутому рівні”, – зазначають в аналітичному відділі АСУ.

Утім, очікується, що до кінця місяця ціни на живець свиней стабілізуються. Зростання котирувань, за прогнозом АСУ, може початися на початку квітня.

Падіння нижньої межі цін в деяких регіонах, пов’язано зі зменшенням обсягів реалізації. Так, у західних областях попит на ринку живця подекуди скоротився на 20 – 30%. У центральних та східних регіонах скорочення реалізації було менш помітним – 10 – 20%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button