Новини про м'ясо

АСУ: ціни на свинину залишаються практично незмінними

Упродовж останнього тижня літа закупівельні ціни на свинину живою вагою залишалися незмінними і коливалися в діапазоні від 47 до 48,5 грн за кілограм. Середні котирування свиней забійних кондицій по країні склали 47,8 грн за кілограм, повідомляють аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Очікується, що на початку осені вартість живця дещо знизиться через накопичення запасів у переробників та зменшення попиту.

“Оператори відзначають досить мляву реалізацію у кінці місяця, наявність відчутних перехідних запасів, достатню пропозицію живця на ринку. З огляду на це більшість опитаних закупівельників очікують “просідання” цін закупівлі на 1 грн/кг порівняно з цьоготижневими. З іншого боку, далеко не усі свиногосподарства змогли повернутися до стандартних об’ємів реалізації товарного поголів’я, а середня жива вага тварин залишається пониженою. З огляду на це заготівельники передбачають, що нижній поріг цін на свинину живою масою наступного тижня понизиться не більше ніж на 1-1,7%. Така зміна, на їх думку, цілком відображає сезонне послаблення реалізації з одного боку, а помірність коливань — відсутність тиску на ціну з боку зовнішніх факторів, зокрема імпорту”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button