Новини про м'ясо

АСУ: ціни на свиней забійних кондицій повернулися до минулорічного рівня

За даними моніторингу, проведеного Асоціацією “Свинарі України“, цього тижня ціни на живець свиней на вітчизняному ринку становили 49 – 52 грн за кілограм. Таким чином котирування свиней забійних кондицій піднялись до минулорічних показників. Наразі середня ринкова ціна складає 50,4 грн за кілограм.

“Жвава підготовка операторів ринку м’яса до Великодніх свят та сподівання на активнішу реалізацію з початком сезону пікніків протягом тривалих святкових вихідних дозволила ціні закупівлі продовжити висхідний рух. Тож постачальники живця цього тижня змогли реалізувати товарні партії на 3-6 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше, а середня ціна закупівлі піднялася на 11,9%. Утім, гравці ринку не очікують подальших цінових “ривків”. На думку більшості операторів, протягом останнього тижня квітня ціна на ринку живця укріпиться на досягнутому рівні, а можливі зміни котирувань окремих постачальників не будуть значними”, – зазначають в Асоціації “Свинарі України”.

За прогнозами учасників Асоціації “М’ясної галузі”, наступного тижня ціни на живець коливатимуться від 49 до 51 гривні за кілограм. Уповільнення динаміки за тиждень очікують і на ринку ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button