Новини про м'ясо

Асоціація “Свинарі України” повідомляє про розширення

До Асоціації “Свинарі України” приєднався новий учасник – підприємство з Чернігівщини ТОВ “Агроінвест-Натуральні продукти”. Компанія була заснована більше року тому. Наразі на підприємстві вирощують 1200 свиней, виробництво поступово розширюється. ТОВ “Агроінвест-Натуральні продукти” планує виробляти органічну свинину. Компанія вже виробляє органічні продукти рослинництва.

За словами Олени Савітської, заступниці директора “Агроінвест-Натуральні продукти”, підприємство вирішило приєднатись до Асоціації “Свинарі України” задля подальшого розвитку бізнесу.

“Шукати більше інформації підштовхнуло нарощення потужностей та збільшення поголів’я, коли відчули, що “переросли” існуючий ринок збуту, а разом з тим — більшу конкурентоздатність. Перевагами вступу до АСУ стала можливість розширити співпрацю з колегами по галузі та бути в одному ціновому та інформаційному полі”, – зазначає пані Савітська.

Асоціація “Свинарі України” була заснована 8 років тому. Зараз до складу галузевого об’єднання входить 39 підприємств, що постачають на ринок 41% української промислової свинини. “Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button