Новини про м'ясо

Асоціація “Свинарі України” повідомляє про розширення

До Асоціації “Свинарі України” приєднався новий учасник – підприємство з Чернігівщини ТОВ “Агроінвест-Натуральні продукти”. Компанія була заснована більше року тому. Наразі на підприємстві вирощують 1200 свиней, виробництво поступово розширюється. ТОВ “Агроінвест-Натуральні продукти” планує виробляти органічну свинину. Компанія вже виробляє органічні продукти рослинництва.

За словами Олени Савітської, заступниці директора “Агроінвест-Натуральні продукти”, підприємство вирішило приєднатись до Асоціації “Свинарі України” задля подальшого розвитку бізнесу.

Новини партнерів

“Шукати більше інформації підштовхнуло нарощення потужностей та збільшення поголів’я, коли відчули, що “переросли” існуючий ринок збуту, а разом з тим — більшу конкурентоздатність. Перевагами вступу до АСУ стала можливість розширити співпрацю з колегами по галузі та бути в одному ціновому та інформаційному полі”, – зазначає пані Савітська.

Асоціація “Свинарі України” була заснована 8 років тому. Зараз до складу галузевого об’єднання входить 39 підприємств, що постачають на ринок 41% української промислової свинини. “Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button