Новини про м'ясо

Арабські країни інвестують в розвиток птахівництва в Судані

Арабське відомство для сільськогосподарських інвестицій та розвитку (AAAID) разом з бразильською компанією-партнером хоче інвестувати у виробництво птиці в Судані. Голова та генеральний директор AAAID Мохаммед Обаїд Алмазруей заявив про це під час семінару, в якому взяли участь представники бізнесу з Об’єднаних Арабських Еміратів та Бразилії.

AAAID – це фінансова установа, що включає 21 арабську країну та має капітал у розмірі 1,1 мільярда доларів США, який спрямований на інвестиції у харчові компанії, що виробляють продукцію в арабських державах, тим самим сприяючи посиленню їх продовольчої безпеки. Статут організації визначає, що до неї можуть входити лише компанії, що базуються в арабських країнах, але, в свою чергу, вони можуть мати виробничі проекти за кордоном.

Алмазруей заявив, що AAAID і надалі планує інвестувати у відкриття птахофабрик в арабських країнах. “У Судані адекватні природні умови, подібні до Бразилії, яка є одним з найбільших виробників курятини, і споживча культура тут змінилася, що призвело до зростання попиту і необхідності створювати нові птахофабрики”, – сказав він у коментарі для ANBA.

Наразі частка інвестицій AAAID у птахівництво в ОАЕ складає 33%, в Саудівській Аравії – 9%, в Судані – 5% і в Омані – 28%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button